BİZİ TANIYIN

   

    Artnena İç Mimarlık; İzmir, Karşıyaka (35½) doğumlu iki kız kardeş tarafından, Nagehan Ünüsan (1982) ve Neslihan Ünüsan (1985)’ın iç mimarlık mesleğini uygularken, yaşanılan mekanları sanat eseri haline dönüştürme istediğinden yola çıkmıştır ve böylelikle “ArtNeNa” kavramı oluşmuştur. Eğitim ve meslek hayatlarında; uzun yıllar boyunca kazandıkları bilgi ve tecrübelerini projelerine aktarmak ve dokundukları mekânlara tasarımları ile değer katmak için kurulmuştur.

       İki kız kardeş; benzer konulara duydukları ilgi nedeniyle aynı mesleği seçmişlerdir.  Tasarımları için; yeni, farklı ama uyumlu bir mimari bakış açısı geliştirmişler ve her proje için farklı bir ahenk ile tasarımlarını gerçekleştiriyorlar. 

       Y. İç Mimar Nagehan Ünüsan (Lisans: E.U.L. 2004. Y. Lisans: D.E.Ü. 2015) ve Y. İç Mimar Neslihan Ünüsan (Lisans: E.U.L. 2008. Y. Lisans: D.E.Ü. 2016) yönetiminde özgün mekân tasarımı, proje ve uygulama hizmeti üretmektedirler.

  Artnena İç Mimarlık Ofisi; İzmir merkezli bir iç mimarlık, tasarım ve hayal gücü fabrikasıdır. Düşleriniz doğrultusunda, her türlü mimari mekânı; işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre kişiye özel tasarımlar yapılmaktadır. Artnena’nın benimsediği; “Özgün Tasarım Felsefesi”; mekânların ruhuna değer katmakla beraber, gözle görünür bir biçimde ayırt edilmesini sağlar. Bu felsefe, Artnena İç Mimarlık Ofisi'nin en önemli unsurlarındandır.

 

     Butik bir iç mimarlık ofisi olan Artnena İç Mimarlık, kişiye özel mobilya tasarımları, modern ve lüks yaşamın getirdiği kalite ve konforu içinde barındıran mekânlar yaratma konusunda uzmanlaşmıştır.

 

    Müşterilerine; iç mimari konsept danışmanlığından başlayıp, anahtar teslim sürecine kadar olan tüm mimari yolcuğuda ışık tutmaktadır. Aynı zamanda, bütçe odaklı tasarım ve proje ile müşterilerine mimari rehberlik etmektedir.

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

© 2017 Artnena İç Mimarlık | İzmir İç Mimarlık | İç Mimarlık Ofisi |  Tüm Hakları Saklıdır.