ArtnenasistersMacigTouch; yaklaşımıyla, günümüzün değişen dekorasyon anlayışı ile mekanlara sihirli bir dokunuş yaparak, mekanları ruhuna uygun olarak baştan yaratmaktadır.

 

       ArtnenasistersMacigTouch, Günümüzün yoğun ve telaşlı yaşamına uyum sağlayan; hızlı şekilde çözüm bulan, estetik, eğlenceli ve sihirli bir dokunuşla mekan yaratma projesidir. Herhangi bir mekandaki estetik veya fonksiyonel olmayan iç mimari sorunlara, pratik, şık, hızlı, yaratıcı ve ekonomik dekoratif çözümler bulan mimari dekorasyon yöntemidir. Mekanlardaki karmaşa ve negatif hissini; düzen, doğru akış ve pozitif taze etki ile değiştirmeyi temel alarak detoks etkisi yaratır. Mekanlarınız, arınıp, karakter kazandırılırken, yüksek maliyetler ve zaman ayırmadan kısa zamanda tazelenip, size teslim edilir.

            Aşağıdaki sorunları yaşıyor musunuz? O halde çözüm ArtnenasistersMacigTouchW

        V Yaşam alanınızda yenililik istiyorsunuz ancak nereden ve nasıl başlayacağınızı bulamıyorsunuz

        V Beğenerek özenle seçtiğiniz mobilya ya da aksesuarları nasıl doğru bir şekilde konumlandıracağınızı              bilemiyorsanız. 

        V Mekandaki, mevcut eşyaların bir kısmı kullanılarak ya da tamamen yeniden seçilerek doğru bir                        şekilde tasarlanmasını istiyorsanız.

        V Yoğun çalışma temposundan dolayı kısıtlı zamanınız varsa.

         V Yüksek maliyetler her defasında sizin yenilik yapmanızı engelliyorsa,

        Yaşadığınız mekanda tazelik, yenilik ve pozitif etkiye ihtiyacınız varsa.

             ArtnenasistersMacigTouchW Avantajları Nelerdir? 

        V Hızlıdır; 

        V Acelesi olan müşterilerimiz için detaylı projeler ile vakit kaybetmeden, mekanlarına göre                                   özenle, seçilen mobilya, aksesuar ve tekstil ürünlerini sadece plan üzerinde, seçilen ürünleri sunarak               hızlı bir şekilde uygulamaya geçip kısa sürede teslim edilir.

        V Fazla zaman almadığı için yorucu bir tadilat süreci yaşamazsınız. Mekanlarda kırp dökme olmadığı                için bu zaman içerisinde mekanlarınızı dileğiniz gibi kullanabilirsiniz.

        V Ekonomiktir; 

        V Mekan sahibinin belirlemiş olduğu bütçeye bağlı kalarak, mekan sahibinin yaşam tarzı ve beğenileri              dikkate alınarak tasarım yapılır ve mekana uygun ürünler seçilir.

        V Gerekli durumlarda ve mekan’ın ihtiyacına göre özel imalatlar yapılabilir.

        V Küçük sihirli dokunuşlarla mekanlarınız yepyeni bir görünüm kazanır.

           ArtnenasistersMacigTouchW

      

      V Vitrinde bir mankenin üzerinde çok güzel bir giysi gördünüz, beğendiniz ve giysiyi denediniz. Ancak                  size yakışmadığını ve vitrindeki manken gibi durmadığını fark ettiniz. Herkesin farklı vücut tipi, stili,                    yaşam tarzı vardır ve her renk genelde herkese yakışmaz.

           Bu durum mekanlar için de geçerlidir. Farklı   yerlerde gördüğünüz mekansal tasarımlar veya                            düzenlemeler sizin mekanlarınızda aynı etkiyi yaratmaz. 

        V Her mekanın da kendine has şifreleri vardır; mimari detayları; boyutu, hacmi, ışık alması ve mekan                  kullanıcıları gibi... bu nedenle her mekan özeldir ve kişiye özel olarak tasarlanıp ele alınmalıdır.

        V Nasıl mı? Öncelikle sizi doğru bir şekilde tanıyıp, yaşam tarzınızı, mimari sitilinizi (modern, geleneksel,             klasik... gibi) ve beğenilerinizi size uyguladığımız mimari sitil testleri ile belirleyip bu bilgilerin ışığında                mekan tasarımı ve ürün seçimleri yapılmaktadır.

 

           ArtnenasistersMacigTouchW  Hangi Mekanları Kapsar? 

                                                          

        V Evinizin tamamını ya da sadece salonu olabildiği gibi yatak odası, balkon veya bahçe gibi dış                          mekanları da dilerseniz kapsayabilir.

        V Ofis

        V Otel 

        V Cafe-Bar-Restaurant…

            gibi pek çok alanda mekanlarınıza sihirli bir dokunuş ile enerjisini tazeleyip, pozitif alanlar                                    tasarlıyoruz…

    

            ArtnenasistersMacigTouchW Hizmeti Sunulan Yerler? 

        V Yeni Foça, Eski Foça, Mavişehir, Bostanlı, Karşıyaka, Alsancak, Güzelbahçe, Urla, Çeşme… olmak üzere                İzmir ve çevresini kapsamaktadır.

     

(ArtnenasistersMacigTouch)

Mimari dekorasyon yöntemi; ile siz de mekanlarınıza sihirli bir dokunuş ile daha keyifli ve yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz…

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

© 2017 Artnena İç Mimarlık | İzmir İç Mimarlık | İç Mimarlık Ofisi |  Tüm Hakları Saklıdır.